admin on 26 października, 2019

O firmie

OJL Group posiada solidne fundamenty, które położyły pod jej powstanie: Cibat Ingénierie, Fibat Sp z o.o., BEF Energie, Adeo Energy i OJL Construction.

Na tak solidnych podstawach opiera się OJL Group, która skonsolidowała doświadczenie wszystkich, tworzących ją podmiotów, dzięki czemu oferuje swoim Klientom całościową ofertę branżową. Odpowiada na potrzeby inwestorów w zakresie zarządzania projektami i budową. Zapewnia opiekę w zakresie projektów architektonicznych i technicznych, oraz daje gwarancję zrównoważonego rozwoju.

OJL Group służy doświadczeniem i profesjonalizmem w obsłudze wszelkiego typu obiektów: od obiektów handlowych, budynków przemysłowych, biur, mieszkań, hoteli i restauracji, po budynki publiczne, oraz drogi i infrastruktury.

 W roku 2012 firma Fibat Sp. z o.o., oddział OJL Group, uzyskała licencję, jako asesor BREEAM. Stanowi to kolejny krok wspierania Klientów na drodze do prowadzenia inwestycji o charakterze zrównoważonym.

W celu dalszej ekspansji, a także, aby towarzyszyć swoim Klientom w ich ciągłym rozwoju, firma planuje uruchomienie w kolejnych latach nowych oddziałów w innych krajach, koncentrując się na obszarze UE, terenach Europy Wschodniej oraz Afryce.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

  • Zarządzanie inwestycjami i budowami / FIBAT i CIBAT Ingénierie
  • Projektowanie / BEF Energie i ADEO Energy
  • Nadzór i doradztwo / FIBAT i CIBAT Ingénierie
  • Zrównoważony rozwój / BEF Energie i ADEO Energy
  • Design & Build / OJL Construction