admin on 19 lutego, 2020

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Obiekty handlowe

OJL Group może pochwalić się bogatym doświadczeniem w budowie obiektów handlowych. Zarówno w projektowaniu, zarządzaniu inwestycjami i budowami, jak również w sektorze Design & Build.

Zakres świadczonych usług obejmuje wszystkie typy obiektów handlowych, m.in. powierzchnie sprzedaży (poczynając od małych butików, a kończąc na centrach handlowych), budynki związane z utrzymaniem środków transportu czy centra obsługi samochodów.

OJL Group wspomaga zarówno nowe przedsięwzięcia, ale też partycypuje w modernizacjach obiektów istniejących, co odbywa się bez zakłóceń ich funkcjonowania.

Dzięki swoim siedzibom we Francji i w Polsce, OJL Group dysponuje możliwością towarzyszenia swoim Klientom w ich rozwoju na terenach innych krajów europejskich.

Bazując na lokalnych ekipach, OJL Group rozwinęła unikalną zdolność jednoczesnego prowadzenia kilku inwestycji, wykonywanych dla różnych sieci handlowych. Bez uszczerbku na jakości żadnej z nich i z zachowaniem takich samych – wysokich – standardów działania.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”.obiekty”][vc_column][bauhaus_projects_grid heading=”” all=”Wszystkie” view_projects=”Zobacz” more=”Zobacz” project_category=”23,24,25,26″][/vc_column][/vc_row]