[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1572436783391{margin-top: 10px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

HIPERMARKET CARREFOUR GLIWICE

OJL Group uczestniczy nie tylko w procesie budowy kompletnych centrów handlowych, ale również realizuje zadania na zlecenia Inwestorów, planujących zagospodarowanie hipermarketów w już istniejących centrach handlowych. Przykładem takiej inwestycji jest budowa hipermarketu Carrefour w Gliwicach (Polska) wewnątrz istniejącego już centrum handlowego Forum.

Trudności w zarządzaniu inwestycją i budową w takim przypadku wynikają z faktu, iż roboty w żaden sposób nie powinny zakłócać funkcjonowania obiektów. W związku z tym niektóre z prac muszą być realizowane w trybie nocnym. W przypadku prac prowadzonych w ciągu dnia, dostępność, organizacja budowy i metodologia prac muszą oddzielić strefę robót od strefy użytkowej budynku..

Hipermarket Carrefour w Gliwicach, o pow. 6 000 m2, oddany został do użytku w 2007 roku.

OJL Group zrealizował podobną operację dla hipermarketu Carrefour zlokalizowanego w centrum handlowym Futura we Wrocławiu (Polska).

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”394,395,396,397″ img_size=”full” onclick=”link_no” autoplay=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

INNE NASZE REALIZACJE

[/vc_column_text][bauhaus_masonry_projects posts=”3″ projects_category=”22″][/vc_column][/vc_row]